Jaunųjų krepšininkų rengimo aspektai (Mokymus sudaro 1 ak. val.)


Priskirti

Mokymą parengė bei už vaizdo ir garso kokybę atsako VšĮ „Sportininkų mokymų centras“.

 

Pralaimėjimų priežasčių paaiškinimas auklėtiniams, anot krepšinio trenerio, yra trenerio darbas ir atsakomybė: „Pralaimėjimai yra pergalių dalis. Kiekvienam pralaimėjimui yra logiškas paaiškinimas. Motyvuoti vaikus, kad jie norėtų treniruotis ir kad jie norėtų siekti rezultatų, be abejo, tai yra trenerio indėlis į vaikų motyvaciją po pralaimėtų rungtynių.“.

 

Seminare pristatomi pagrindiniai dalykai jaunųjų krepšininkų rengimo procese: bėgimas, sustojimas, ištvermės ugdymas, metimo lavinimas, kamuolio perdavimo, varymo pratimai.


Marius Linartas kartu su seminare dalyvavusiais jaunais krepšininkais vizualiai pademosntravo, kaip reikia atlikti vieną ar kitą pratimą, kurių metu gerinamas metimas, atkreiptas dėmesys į taisyklingą kamuolio padėtį prieš metimą, kamuolio palydėjimas bei kt.

 

Vertinimų komentarai

Andrius

Gintarė
Paskaita turėjo būti įdomi. Gaila, kad salėje vykusi paskaita "paskendo" erdvėje ir daugiau nei pusę paskaitos tiesiog nesupratau nuo aido :(

tadas

35 min + klausimai lektoriui
(4.00/3 balsai)

KOMENTARAI
3
PERŽIŪROS
1101

Marius Linartas

marius linartas

KREPŠINIO TRENERIS

Buves ilgametis Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos vaikų treneris, Lietuvos U20 rinktinės treneris. Dirbo Vilniaus „Lietuvos ryto“, „Perlo“ ir Lenkijos „Energa Czarni“ krepšinio klubuose.

Sportininkų mokymų centras, VšĮ

sportininku mokymu centras, vsi
2011 metų lapkričio 23 dieną įsteigta viešoji įstaiga „Sportininkų mokymų centras“ sėkmingai vykdo savo organizacijos įstatuose numatytą veiklą – teikti paslaugas, susijusias su sportininkų ir treneri