kodel negalima musti vaiko

Kodėl negalima mušti vaiko

01 min
Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami

"Vaikystė be smurto" - tai 2016 m. gruodį pradėta kampanija, kurios tikslas – siekti smurto prieš vaikus draudimo įtvirtinimo, šviečiant ir į dialogą įtraukiant visuomenę.

Egu.lt drauge su Paramos vaikams centru prisideda prie šios kampanijos ir kviečia žiūrėti trumpus informacinius video, kuriuose išgirsite konkrečius specialisčių patarimus tėvams.Mokymo turinys

Vertinimų komentarai
Olga

Guoda

Martyna

Giedrė

(5.00/4 balsai)

KOMENTARAI
4
PERŽIŪROS
92
ieva daniunaite
LEKTORĖ

Psichologė, Paramos vaikams centre vykdomos programos „Vaikystė be smurto“ vadovė.

gyvenimo universitetas lt, vsi

Tai pačių įvairiausių mokymų projektas, orientuotas tiek į gyvus seminarus, tiek į jų transliavimą internete. „Gyvenimo Universiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam asmeniui ar grupei žmonių atrasime įdomių bei dar negirdėtų lektorių ir temų.


paramos vaikams centras

Tai nevyriausybinė organizacija, savo veiklas vykdanti nuo 1995 metų ir kurios misija yra užtikrinti vaikų psichinę gerovę, teikiant profesionalią efektyvią kompleksinę pagalbą vaikams ir šeimoms. Mes padedame auginti saugius, laimingus ir saugius vaikus!