• Egu.lt
  • Verslui
  • Login 2014: Multi-platform Online Audience Measurement

Login 2014: Multi-platform Online Audience MeasurementNežinote, kodėl interneto auditorijos matavimas yra svarbus? Kam jis reikalingas? Norėtumėte sužinoti, kam reikalingi slapukai?

 

Piotr Ejdys  -  „Gemius SA“ prezidentas ir vienas iš didžiausios interneto tyrimų ir konsultacijų bendrovės Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione įkūrėjų, pristato savo istorija, kaip jis pradėjo verslą, kuo jie užsiima. Kaip jis pradėjo naudoti technologijas, kurios apskaičiuoja internetinių vartotojus. Su kokiais iššūkiais jis susidūrė. Paaiškina, kas yra slapukai ir ką jie Jums duoda. Pasakoja interneto auditorijos matavimo istoriją. Atsako į auditorijos klausimus.

 

26 min + klausimai lektoriui
(Nėra balsų)

KOMENTARAI
0
PERŽIŪROS
49

Piotr Ejdys

PRANEŠĖJAS

Piotr Ejdys baigė studijas Varšuvos universitete, kuriame pasirinko dirbtinio intelekto specializaciją. Savo akademinės karjeros metu paskelbė daugybę straipsnių apie teorinę kompiuteriją ir tyrimų te

Login

login
LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio.