Login 2014: The Problem With Facebook

login 2014: the problem with facebook

48 min + papildoma medžiaga + klausimai lektoriuiDauguma šiuolaikinių žmonių turi facebook, tačiau ne visi žino, kaip jis veikia iš vidaus. Norėtumėte sužinoti, kodėl Jūsų puslapio fanai pasyvūs? Nesuprantate, kodėl negaunate norimo rezultato platinant naujienas Facebook paskyroje?

 

Derek Muller -  mokslo komunikatorius, sėkmingo YouTube kanalo „Veritasium“ kūrėjas, atskleis Jums visas paslaptis apie Facebook Like‘us (patinka mygtukus). Paaiškins, kodėl nederėtų pirkti Facebook Like‘ų. Taip pat supažindins su socialinių tinklų skirtumais.

Aktualumas

Pranešimas aktualus visiems turintiems Facebook paskyras, įmonėms ir verslininkams, kurie save reklamuoja Facebook paskyros pagalba.

Vertinimų komentarai

Labai įdomus pristatymas.

Rasa
aciu uz tokia sviežia info, idomu

(5.00/2 balsai)

KOMENTARAI
2
PERŽIŪROS
206

Derek Muller

PRANEŠĖJAS

Karalienės universitete 2004 m. įgijo inžinerinės fizikos bakalauro laipsnį, o 2008 m. Sidnėjaus universitete apsigynė daktaro laipsnį fizikos mokymo tyrimų tema.

Login

login
LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio.