LIFETIME VIP NARYSTĖ
Iki pasiūlymo pabaigos liko

Svajonių sporto mokyklos ar sporto organizacijos kūrimas (Mokymus sudaro 6 ak. val.)

1 val 30 min + klausimai lektoriui

Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami


Mokymą parengė bei už vaizdo ir garso kokybę atsako VšĮ „Sportininkų mokymų centras“.

Mokymo trukmė - 6 akademinės valandos.

Aktualumas:

Šis mokymų ciklas aktualus sporto organizacijų vadovams, sporto vadybininkams, treneriams, neformalaus švietimo mokytojams, federacijų atstovams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

 

Pastarąjį dešimtmetį sporto industrija Lietuvoje sparčiai auga ir plečiasi. Vis daugiau šalies gyventojų renkasi ne valstybinių, o privačių sporto organizacijų siūlomas sporto mokymo ir neformalaus švietimo paslaugas. Daugėja darbo vietų treneriams, laisviesiems mokytojams, sporto vadybininkams.

Šių mokymų tikslas – pasidalinti per dešimt metų sukaupta patirtimi, kaip buvo sukurtos dvi didžiausios sporto mokyklos Lietuvoje. Mokymų dalyviai sužinos strateginius žingsnius, leidusius suburti sportuojančių vaikų bendruomenę, profesionalių trenerių štabą, veiklią administracijos komandą.

Dalyviai bus supažindinti su konkurencine aplinka, organizacijų struktūra, bus aptarti sėkmę lėmę netradiciniai žingsniai, sėkmingiausi projektai, komunikacijos subtilybės.

Vertinimų komentarai

Nerijus

Augustė
Labai įdomi paskaita, tikrai verta dėmesio!

Dalia
Vertinu puikiai, nes lektorius atvirai ir nuoširdžiai dalijasi patirtimi.

Inga

Mantas
Puikiai isdestytos mintys,kaip sumotyvuoti vaikus bei tevus del savo atzalos daromos veiklos.

Aivaras

Evaldas

Ričardas

Mantas

Valentas

Sergej

Edvardas

(4.14/37 balsai)

KOMENTARAI
37
PERŽIŪROS
266

Andrius Čerškus

andrius cerskus

PRANEŠĖJAS

Žurnalistas, sporto vadybininkas, 5000 narių subūrusių didžiausių Lietuvoje Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) ir Nacionalinės krepšinio akademijos (NKA) steigėjas ir valdybos pirmininkas.

Sportininkų mokymų centras, VšĮ

sportininku mokymu centras, vsi
2011 metų lapkričio 23 dieną įsteigta viešoji įstaiga „Sportininkų mokymų centras“ sėkmingai vykdo savo organizacijos įstatuose numatytą veiklą – teikti paslaugas, susijusias su sportininkų ir treneri