atsakinga tevyste (2015 m.). 1-oji ir 2-oji dienos.

Atsakinga tėvystė (2015 m.). 1-oji ir 2-oji dienos.

INVESTICIJA
Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami

Konferencija „Atsakinga tėvystė“ - skirta tėvams dėl vaikų.
Tai renginys, kuriame žiniomis ir patirtimi dalinasi žymiausi ir progresyviausi šio meto Lietuvos vaikų ir paauglių auklėjimo ir mokymo profesionalai.

 

Komplektą sudaro:

Atsakinga tėvystė (2015 m.): 1 diena

Video įrašą sudaro šie pranešimai:

 

Atsakinga tėvystė (2015 m.): 2 diena

Video įrašą sudaro šie pranešimai:


INVESTICIJA
Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami

(Nėra balsų)

KOMENTARAI
0
uab litexpo

LITEXPO – parodų verslo lyderis Baltijos šalyse. Ekspozicinis plotas siekia 32 tūkstančius kvadratinių metrų, kasmet organizuojama per 20 tarptautinių parodų, kurios sutraukia arti pusės milijono lankytojų. LITEXPO parodos tampa metų įvykiais, svarbiais Lietuvos ir užsienio dalyviams, lankytojams ir svečiams. Kiekviena paroda pasižymi unikalumu ir išskirtinėmis temomis, kurios aktualios kiekvienam. Čia mezgami naudingi verslo ryšiai, dalijamasi idėjomis, žiniomis, kultūrine patirtimi. Daugelis LITEXPO vykstančių parodų – Vilniaus knygų mugė, statybų ir remonto paroda RESTA, žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos“, turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR, grožio industrijos paroda „Pelenė“, „Baltijos tekstilė ir oda“, meno mugė ARTVILNIUS – gerai žinomos ir vertinamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.
Visa tai kuriama remiantis unikalia daugiau kaip 50 metų patirtimi, pasitelkiant stambiausių užsienio parodų organizatorių praktiką.


Mokymai
uab galimybiu arsenalas

Mes galimybių ugdymo specialistai.

Mūsų veikla: organizacijų konsultavimas, tyrimai, įvertinimo centrai, atrankos, psichologiniai-vadybiniai mokymai, paskaitos: asmenybės tobulinimo, tėveliams, mokytojams, auklėtojams, paaugliams.

Mūsų tikslas problemas paversti sprendimais. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį specialistai.

Mes randame galimybes arba jas sukuriame!


Mokymai

Visą rinkinį sudaro šie mokymai: