meile, santykiai ir seksas

Meilė, santykiai ir seksas

Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami

Aktualumas

Šis mokymų rinkinys skirtas kartu gyvenančioms poroms, kuriantiems santykius žmonėms. Taip pat vyrams ir moterims, kurie dar ieško savo antrosios pusės ir visiems, kurie nori palaikyti gerus santykius su savo šeimos nariais, draugais, kolegomis bei kitais asmenimis. 

 

Nauda

Peržiūrėję šiuos mokymus Jūs gausite pamatines žinias, kurios padės Jums kurti santykius visiškai naujame lygmenyje. Taip pat Jūsų požiūris į antrą pusę, į seksą ir į santykius pasikeis negrįžtamai. Taigi rekomenduojame mokymus peržiūrėti abiem pusėm.

 

Nagrinėjami klausimai

• Kaip atsiranda santykiai? 
• Kas labiausiai „gesina“ santykius?
• Kaip išlaikyti puikius santykius?
• Kas yra sveikas seksas?
• Kas yra „grynasis“ seksas?
• Ar galima išmokti patirti orgazmą?
• Į kokius dalykus gyvenime vyrai, o į kokius moterys, labiau orientuojasi?
• Kokie santykiai yra partnerystė?
• Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti vyrui patinkanti moteris?
• Ką daryti su atsirandančia kasdienybe santykiuose?
 

 

Visą rinkinį sudaro šie mokymai:


Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami

Vertinimų komentarai
Augutis
Gerai sukomplektuotas rinkinys, yra viskas, ko reikia. Rekomenduoju visiems, kas nori pagerinti santykius ir apskritai, turėti gerus santykius ilgam. Po kurio laiko verta pakartoti :)

(5.00/1 balsas)

KOMENTARAI
1
andrius kaluginas
PSICHOLOGAS
Andrius Kaluginas - klinikinis psichologas praktikas, ekspertas, lektorius.

Mokymai
juris belte
LEKTORIUS

Konsultavimo patirtis nuo 1997 m. („Lokada”). Verslo vadybos bei psichologijos išsilavinimas, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vadovavimo ir pardavimo patirtis tarptautinėse kompanijose 12 metų - „Stanley slenkančios sistemos” - atstovybės vadovas, „Stora Enso Packaging” - marketingo vadovas.


Mokymai
marius daugelavicius
PSICHOLOGIJOS MOKSLŲ DAKTARAS (PSY.D)

Profesionalus psichologas, psichologijos mokslų daktaras (Psy.D), asmenybės ugdymo ir koučingo treneris. Transpersonalinės psichologijos asociacijos "Visas Pasaulis manyje" prezidentas, Sertifikuotas transpersonalinis psichoterapeutas (EUROTAS) - European Transpersonal Psychoterapist, JAV Transpersonalinės Psichologijos Asociacijos (ATP) narys - Professional Member, JAV Humanistinės Psichologijos Asociacijos (AHP) narys - Professional Member, Tarptautinės Transpersonalinės Asociacijos WHOLEWORLD valdybos narys.


Mokymai
rimvydas zidziunas
LEKTORIUS

Emocinio ir dvasinio intelektų lavinimo specialistas, knygos „ Gyvenimo kūrėjas“ autorius, mokymų projektų „Social Games" ir „Moters magijos mokyklos“ įkūrėjas ir vadovas, asmeninio efektyvumo treneris, sukaupęs 17 metų mokymų vedimo ir asmeninio konsultavimo patirtį. Nuo 1997 metų iki šiol savo mokymų centre veda emocinio intelekto lavinimo kursus. Šiuos kursus baigė šimtai labai įvairių žmonių: nuo studentų iki garsių menininkų ir žymių verslininkų. Visi kursų dalyviai išskiria aukštą Rimvydo kaip specialisto darbo meistriškumą ir pedagoginę patirtį. Rimvydas yra praktikas, visus savo sugebėjimus ir žinias realizavęs savo profesinėje veikloje bei asmeniniame gyvenime.


Mokymai
gyvenimo universitetas lt, vsi

Tai pačių įvairiausių mokymų projektas, orientuotas tiek į gyvus seminarus, tiek į jų transliavimą internete. „Gyvenimo Universiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam asmeniui ar grupei žmonių atrasime įdomių bei dar negirdėtų lektorių ir temų.


Visą rinkinį sudaro šie mokymai:

menas buti kartu: meile ir kasdienybe
Įtraukti į Mano norai
Į krepšelį
patarimai moterims: kaip bendrauti su vyrais
Įtraukti į Mano norai
Į krepšelį
16 mitu apie seksa
Įtraukti į Mano norai
Į krepšelį
mitai apie orgazma
Įtraukti į Mano norai
Į krepšelį
kas yra sveikas seksas?
Įtraukti į Mano norai
kaip atsiranda santykiai?
Įtraukti į Mano norai
Į krepšelį
santykiu terapija
Įtraukti į Mano norai
Į krepšelį