• Sveikos mitybos pagrindai sportininkams ir norintiems būti sveikiems (1 mokymas) •

Sveika gyvensena (Mokymus sudaro 1 ak. val.)Mokymą parengė bei už vaizdo ir garso kokybę atsako VšĮ „Sportininkų mokymų centras“.

 

Sportininkai sveikatą stiprina treniruodamiesi, bet daug jėgų gauna ir iš sveikos bei teisingos mitybos. Sportininkų mityba rūpinasi jų komandų gydytojai dietologai. Tam yra sudaryti mitybos racionai ir jie mažai keičiami. Didelis dėmesys kreipiamas į maisto kaloringumą, kuris kai kurių sporto šakų sportininkams yra per didelis. 

Šioje dalyje susipažinsite su sveikos gyvensenos propaguotoja Ksavera Vaištariene bei išgirsite apie jos gyvenimo būdą ir vertybes. Negana to, sužinosite apie sulėtinto kvėpavimo naudą.


Aktualumas

Seminaras skirtas sportininkams bei sveikos gyvensenos propaguotojams. Naudingų patarimų čia ras taip pat įvairiomis ligomis sergantys ar nuo višsvorio kenčiantys asmenys.


Nagrinėjami klausimai

  • Kiek energijos išeikvoja žmogus bei kaip ir kuo ją teisingai kompensuoti?
  • Kodėl sunkus maistas yra energingo žmogaus priešas?
  • Kaip teisingai įvertinti savo savijautos būklę taškais?
  • Kokios yra pagrindinės vertybės, darančios įtaką mūsų savijautai?
  • Kodėl reikia mokėti užblokuoti visas savo mintis?
  • Ką žmogaus organizmui duoda sulaikytas bei sulėtintas kvėpavimas?

 

 

Vertinimų komentarai

Eglė
Vaištarienė yra nuostabi moteris, ir ji kalba turtus, jei tik moki klausytis. Nors ši paskaita ir nevaisai apie tinkamą maitinimąsi, kiekvienas žmogus turėtų ją išgirsti, ačiū. priimu informaciją ir džiaugiuosi. kartais yra dalykų kurių mokslu nepaaiškinsi.

Rasa

Agnius

Vytautas
"50 procentų mūsų naudojamos energijos gauname iš maisto, 50 procentų gauname iš dievo". Čia rimtai? Sveikos mitybos pagrindai? Skamba tikrai kaip mokslas ir naudinga informacija (sarkazmas)

Margarita

Tomas

Tomas

Ernestas
trumpai ir aiškiai

Inga.I
Trumpas, aiškus seminaras, sakyčiau apie pažinimą ne sveiko gyvenimo būdą. Patiko lektorės laikysena paskaitos metu. Ačiū.

Inga.I
Trumpas, aiškus seminaras, sakyčiau apie pažinimą ne sveiko gyvenimo būdą. Patiko lektorės laikysena paskaitos metu. Ačiū.

Arunas
Su kvepavimu cia idomiai. Ko gero daug treniruociu reikia, kad to pasiek.

17 min.
+ Klausimai lektoriui
(2.91/11 Balsai)

Komentarai
11
Peržiūros
4594

Ksavera Vaištarienė

ksavera vaistariene

lektorė

Lietuvos sveikuolių sąjungos ir Vydūno draugijos garbės narė, knygų sveikos gyvensenos tema autorė, chemijos mokslų daktarė.

Mokymai
2

Sportininkų mokymų centras, VšĮ

sportininku mokymu centras, vsi
2011 metų lapkričio 23 dieną įsteigta viešoji įstaiga „Sportininkų mokymų centras“ sėkmingai vykdo savo organizacijos įstatuose numatytą veiklą – teikti paslaugas, susijusias su sportininkų ir treneri