Metinis vertinimo pokalbis: kaip sukurti vertę žmogui ir organizacijai?

36 min
Priskirti mokymą
Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami

Kiekvienas geras vadovas siekia, jog jo įmonėje darbuotojai jaustųsi komfortiškai, didintų pelną bei dirbtų produktyviai. Tačiau kaip nustatyti, ar yra artėjama prie šios siekiamybės?

 


Video seminare „Metinis vertinimo pokalbis: kaip sukurti vertę žmogui ir organizacijai?“ konsultantė Sandra Stankevičienė pateikdama praktinį pavyzdį – realią metinio pokalbio situaciją tarp pardavimų direktorės ir regiono vadovės, aiškiai išanalizuodama, Jums padės puikiai pasirengti metiniam pokalbiui.
 

Nauda

  • Išgirsite praktinę realios situacijos analizę;
  • Identifikuosite metinio pokalbio dalis bei jų sandarą;
  • Suprasite, kaip darbo vertinime pamatyti naudą bei prasmę tiek vadovams, tiek ir darbuotojams;
  • Gausite daugybę praktinių patarimų, padėsiančių metinio pokalbio metu;
  • Pamatysite, kaip praktiškai analizuojami nesutarimų sprendimai bei grįžtamojo ryšio suteikimas;
  • Sužinosite dažniausiai daromas klaidas metiniame pokalbyje;
  • Suprasite, kaip formuluoti tikslus, padėsiančius motyvuoti darbuotojus bei nustatyti realias šių tikslų įgyvendinimo galimybes.

Didinkite darbuotojų produktyvumą bei įmonės pelną!


Priskirti mokymą


(Nėra balsų)

KOMENTARAI
0
PERŽIŪROS
85
sandra stankeviciene
KONSULTANTĖ

Mokymų ir konsultacijų bendrovės “TMD partners” partnerė, konsultantė.Profesionalumas, pritaikymas praktikoje ir aiškumas - savybės, kuriomis Sandra pasižymi labiausiai. Ji-akredituota ICF (International Coach Federation) aukščiausio lygio vadovų individualaus ugdymo ekspertė. Sandra yra savarankiško mokymosi priemonių - “Klientų nepasitenkinimo valdymas” bei “Santykių valdymas: kaip išvengti konfliktų” - autorė. Taip pat sertifikuota darbui su JAV “Inscape Publishing “kompanijos įvertinimo ir mokymo metodikomis, kurios yra specialiai adaptuotos Lietuvos rinkai. Šiuo metu Sandra vis daugiau dėmesio skiria darbuotojų talentų bei mentorystės konsultaciniams projektams.Ekspertinės sritys:

Vadovavimas, individualus vadovų ugdymas (coaching), mentorystė, personalo valdymo sistemų kūrimas.

tmd partners, uab

Mokymų ir konsultacijų bendrovė „TMD partners“ (www.tmd.lt) - inovacijų lyderė, savo veiklą grindžianti atvirumu, kūrybiškumu, partneryste, profesionalumu bei drąsa siekti geriausio. Kompanija organizuoja mokymus,  rengia  strategines sesijas, veiklos efektyvumo didinimo projektus, teikia ekspertines konsultacijas nei kitas organizacijų vystymo paslaugas.