Vasaros VIP narystė*

 

*specialus pasiūlymas, ribotas kiekis

VASARA - tai atostogų ir atsipalaidavimo metas, kuomet mintys - šviesesnės, svajonės - ryškesnės, o nuotaika - pakilesnė.

Tai laikas, kuomet mes galime daugiau laiko skirti sau ir neskubant užsiimti visapusišku asmeniniu tobulėjimu bei išmokti tai, kam anksčiau vis pritrūkdavo laiko.


Ta proga, mes Jums paruošėme išskirtinį pasiūlymą –Vasaros VIP narystę! 
 


Pasinaudokite galimybe už neįtikėtinai mažą kainą įsigyti prieigą iki pat rudens (net 3 mėn.) prie visų populiariausių nuotolinių mokymų: 

 • Asmeninis tobulėjimas
  Streso valdymas; Asmeninis produktyvumas; Viešasis kalbėjimas; Emocinis intelektas; Kūno kalba; Pozityvus mąstymas ir t.t.
 • Šeima, vaikų auklėjimas
  Kaip kalbėtis su vaiku? Kaip padėti vaikams mokytis, valdyti pykti? Kaip tinkamai drausminti vaikus? Adaptacija darželyje; Kaip auginti vaiko motyvaciją? Ir t.t.
 • Sveika gyvensena
  Emocinis ir intuityvus valgymas; Taisyklingo bėgimo pradžiamokslis; Kokią mitybą pasirinkti? Ir t.t.
 • Laisvalaikio užsiėmimai
  Makiažo kursai; Gitaros pamokos; Bėgimo pradžiamokslis; Fotografavimo kursai ir t.t.
 • 12 knygų apžvalgų ir 5 AUDIO programos atsisiuntimui
  Kaip tapti savo srities ekspertu? Sėkmės intelektas; Atkaklumo rodiklis; Proaktyvus mąstymas; Savitaigos principas; Vizualinis mąstymas, Laimės formulė, Laimingų šeimų paslaptys ir t.t.

VISO - DAGIAU NEI 50 MOKYMŲ!
 

Nesvarbu, kokiame pasaulio kampelyje būsite šią vasarą, žiūrėti mokymus galėsite Jums patogiu laiku, Jums patogioje vietoje.

Ir visa tai telpa išskirtiniame, specialiai tik šiai vasarai parengtame pasiūlyme – VASAROS VIP NARYSTĖ - už net moksleiviui prieinamą kainą – tik 39,- €.

 

Vasaros VIP

50+ mokymų, 3 mėn.

tik 39,- €

 


P.S. Dėmesio! Jei turite mokyklinio amžiaus vaikų, šiuos mokymus vasarai galite nupirkti ir jiems. Tačiau tikėtina, kad jūsų vaikai, pasinaudoję šiuo pasiūlymu, kai kuriuos gyvenime svarbius dalykus pradės išmanyti geriau nei jūs! :) Todėl gerai pagalvokite, ar neverta šiuo pasiūlymu naudotis kartu. :)

 


 

VIP narystės mokymai

Daugiau