Konsultacijos

o ka jie sirdies linija eina zemyn link galvos lijijos? Ir praktiskai susijunge? Aciu


Toks linijų išsidėstymas rodo, kad žmogus linkęs kontroliuoti savo jausmus. Kai kada gali byloti apie kietaširdiškumą, atjautos stoką. Viską, ką žmogus išgyvena ir jaučia, jis slėps nuo aplinkinių. Jei reikės save „apsaugoti“ nuo pasiaiškinimų, gali meluoti, neprisipažinti. Tai vienas sudėtingiausių delno linijų brėžinių.

ir dar vienas klausimas? o ka jei gyvenimo linija nutruksta. jei paimtumeme visa gyvenimo linija ir suskaldytumeme i tris dalys tai ji pas mane nutruks teis 2/3 nuo reiso.. arba ties 1/3 nuo nykscio.


Tokia Gyvenimo linija baigiasi maždaug apie 30-35 metus. Galiu tai teigti tik apytiksliai. Nes nykštys gali būti žemai įsodintas, tuomet linija gali baigtis plius minus apie 40 metus. Tai dar nerodo, kad šiuo amžiaus tarpsniu turi baigtis žmogaus gyvenimas. Reikia pasižiūrėti ar nėra papildomos linijos į kurią pereina Gyvenimo linija. Kartais papildoma linija tampa Likimo linija. Jei visgi, jokių linijų šalia nėra, patarčiau šiuo gyvenimo periodu būti apdairiam, nedaryti staigių veiksmų.