Privatumo politika

Žemiau pateikiama tinklalapio privatumo politika:

  1. Visi tinklalapio EGU.lt surinkti duomenys apie vartotojus yra kondifencialūs bei saugomi nuo neleistino naudojimo. Be vartotojo sutikimo jokia informacija nebus perduodama jokiai trečiajai šaliai, išskyrus LR Įstatymuose numatytus atvejus.
  2. Registruodamasis vartotojas sutinka laikytis tinklalapio taisyklių ir sutinka, jog pažeidus taisykles jis gali būti blokuojamas;
  3. Tinklalapyje galime naudoti slapukus (angl. „cookies“). Slapukas – tai mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš Tinklalapio į Jūsų kompiuterio kietąjį diską. Slapukai naudojami Jūsų kompiuterio identifikavimui ir palengvina Jūsų prieigą prie šio Tinklalapio ar jame esančios informacijos. Dauguma interneto naršyklių priima slapukus, tačiau Jūs galite pakeisti savo naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Tokiu atveju, kai kurios Tinklalapio funkcijos gali neveikti.
  4. Kaip ir daugelis tinklalapių, stebime lankomumą ir renkame informaciją apie tai, kiek lankytojų jame apsilankė, koks yra lankytojų interneto paslaugų tiekėjo serverio srities (domeno) pavadinimas (IP) ir pan. Tokia informacija yra renkama automatiškai, apsilankymo Tinklalapyje metu. Ji padeda suprasti, kaip lankytojai naudojasi Tinklalapiu ir suteikia galimybę tobulinti teikiamas paslaugas.
  5. Duomenys apie vartotoją yra saugomi 2 m. nuo paskutinio vartotojo prisijungimo EGU.lt sistemoje.
  6. Išsiregistravusio vartotojo duomenys iš EGU.lt duomenų bazės yra ištrinami.
  7. Be išankstinio EGU.lt administracijos rašytinio sutikimo draudžiama atgaminti visą tinklapį ar jo dalį bet kokia forma ar būdu, versti jį į kitas kalbas ar atlikti kitus veiksmus, kurie galėtų pažeisti EGU.lt įkūrėjų teises į šį tinkalapį.