Maisto priedai E - draugas ar baubas? Ką mums siūlo maisto pramonė?


Priskirti

Kodėl verta vengti produktų su įvairiais maisto priedais ir kokią sveikatos kainą mokame už gražų ir pigų produktą? Viešai skelbiama, kad maisto priedai, kurie leistini naudoti maisto pramonėje, yra patikrinti ir jeigu neviršijama leistina dozė, sveikatai poveikio neturi. Ar tikrai tai yra tiesa? 

 

Šiame seminare sužinosite, ar visi parduotuvėse siūlomi produktai yra tinkami valgyti. Atskleisime, kodėl būtina skaityti maisto produktų etiketes ir kokių „E“ priedų reikėtų vengti. Pasidalinsime keliomis paslaptimis, kaip atpažinti maisto priedais „perkrautą“ maistą.


Aktualumas

Mokymas aktualus visiems, kurie domisi sveika mityba bei nori tinkamai rūpintis savo sveikata, organizmu.


Nagrinėjami klausimai

• Ką mes iš tiesų valgome?
• Kokie yra svarbiausi E numeriai, kurių reikėtų vengti ir koks jų poveikis?
• Kaip iš pirmo žvilgsnio atskirti menkaverčius produktus nuo naudingų?
• Kaip išvengti pavojingų maisto priedų patekimo į organizmą?
• Kaip neutralizuoti pavojingus maisto priedus organizme?

Vertinimų komentarai

alina.sma
Ačiū lektoriui už labai vertingus seminarus!

Monika E.
pritariu Renatai, del to po sito seminaro labai skaitau etiketes.

Renata P.
O vargeli, pažiūrėjau ir supratau kokį brudą mes valgome...

Robertas G.
Užskaitau seminarą! Reikia kuo daugiau žmonių jį parodyt, kad suvoktų kokį šlamštą prekybcentriai mums kiša, tada gal produktų kokybė pakiltų.

Ona N.
Pažiūrėjau seminarą ir dabar puse produktų nebeperku. Iki tol niekad nesusimastydavau, kad tiek visur pilna tų koservantų...

Austėja G.
buvau apie E girdėjusi daug, nes vis dažniau apie tai kalbama. Bet konkrečiai apie koservantų žalą nieks nešnekėjo. Tai va, radau šitą seminarą, pažiūrėjau ir numečiau 3 kg :)) draugės juokiasi, sako, ką nebevalgai? valgau, tik daugiau natūralių produktų. Nes kai prieinu prie mėsos skyriaus ir pradedu kokio kumpio ar dešros sudėtį skaityt, tai silpna pasidaro ir einu į eko skyrių :)

1 val. 5 min.
+ Klausimai lektoriui
(5.00/6 Balsai)

Komentarai
6
Peržiūros
90

Tomas Lenart

tomas lenart

lektorius

Pirmas, pagrindinis ir didžiausias mano tikslas yra amžina jaunystė. Ne tik dvasios, bet ir fizinė - tai gera sveikata, puiki savijauta, didelės fizinės galimybės, jaunatviška išvaizda.

Mokymai
2

Gyvenimo Universitetas LT, VšĮ

gyvenimo universitetas lt, vsi
„Gyvenimo Unviersiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam