Intuityvus valgymas. Pagrindiniai principai

1 val 01 min
INVESTICIJA
Priskirti mokymą
Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami

Ką valgyti? Kada valgyti? Kaip valgyti? Kurį požiūrį ir kurią mitybos dietą geriausia pasirinkti? Amžinai aktualūs klausimai norintiems jaustis ir atrodyti puikiai. Tad jei nori atrasti sau tinkamą mitybos būdą ir išmokti pasirinkti, ką valgyti, įsiklausydamas į individualius savo kūno poreikius - seminaras "Intuityvi mityba. Pagrindiniai principai" - tavo pasirinkimas.

Seminarą veda lektorė Gita Ramana, kuri daug metų praktikuoja intuityvią mitybą bei nuolatos domisi ir tyrinėja skirtingų mitybos sistemų poveikį savo kūnui bei įvairius maisto paruošimo būdus.

Dalyviai, peržiūrėję šį seminarą, išmoks labai efektyvių praktinių būdų kaip pasirinkti ką ir kada valgyti, kad pagerintų savo savo savijautą ir išvaizdą. 

 

Kam skirtas Mokymas:

  • Norintiems atrasti sau tinkamą mitybos būdą;
  • Norintiems išmokti įsiklausyti į individualius savo kūno poreikius;
  • Visiems, kurie siekia pakeisti savo maitinimo įpročius.

 

Esminiai klausimai, į kuriuos atsakoma:

  • Kas yra intuityvi mityba?
  • Ką ir kada valgyti?
  • Koks yra savijautos ir maisto ryšys?
  • Kurį požiūrį ir kurią mitybos sistemą geriausia pasirinkti?

 


INVESTICIJA
Priskirti mokymą


Vertinimų komentarai
Asta
patiko namu darbai:)

Inga
Mokymas puikus. Žiūrėdama jį susimąsčiau, kad dažnai jaučiu tam tikrus kūno signalus, tačiau maitindamasi ne visuomet į juos atsižvelgiu. Tai dabar, žinodama, ką jie reiškia, bandysiu atsižvelgti dažniau.

Aurelija
Labai naudinga informacija! Išgirdau vieną man aktualų patarimą, kurį nuo šiandien taikysiu. Plius - lektorė turi puikią iškalbą ir užburia gera, atpalaiduojančia energija :) Noriu žiūrėt vėl ir vėl