Vaikų adaptacija darželyje

38 min + klausimai lektoriui

Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami


Ar planuojate savo vaiką vesti į darželį? Jei taip, tai galbūt kyla nerimas ir galvoje sukasi mintys: kaip vaikui seksis, ar jis ten pritaps? Taigi jeigu norite, kad vaikas lengviau adaptuotųsi ir nesijaustų Jūsų paliktas, seminaras „Vaikų adaptacija darželyje“ kaip tik jums.

 

Seminare „Vaikų adaptacija darželyje“ lektorė Jūratė Bortkevičienė supažindins Jus su pagrindiniais penkiais adaptacijos etapais. Padės tėveliams suprasti, ką jų vaikas išgyvena pirmaisiais metais darželyje. Taip pat papasakos, kaip padėti vaikui greičiau ir lengviau adaptuotis. 
 

Aktualumas

  • Seminaras skirtas tėveliams, kurie siekia, kad jų vaikas greitai ir lengvai prisitaikytų prie darželio aplinkos.
  • ​Darželių auklėtojams, siekiantiems suprasti, ką vaikas išgyvena pirmaisiais metais darželyje.
     

Nagrinėjami klausimai

  • Į kokius klausimus tėvai turėtų sau atsakyti prieš vesdami vaiką į darželį?
  • Kas yra adaptacija ir kokie yra 5 jos etapai?
  • Kokie požymiai gali pasireikšti vaikui adaptacijos metu?
  • Kiek laiko trunka adaptacija?
  • Ką turėtų padaryti tėveliai siekiantys lengvos ir greitos adaptacijos darželyje?

Vertinimų komentarai

Asta
Naudinga

Rūta

Deimante

Aiste
Puikus video! Buvo labai naudingas pamatyti būtent šiame etape, kai pradėjome lankyti darželį. Susidūrėme su stresu tiek vaikui tiek ir mums tėvelimsi bei pradėjome abejoti ar verta vaiką taip traumuoti, nes verkia, žviegia ir t.t. Po šio video atsirado daugiau tikėjimo jog viskas natūralu ir etapai keisis į geresnę pusę. Ačiū!

Milda
Labai naudinga paskaita, kuri leido man nusiraminti ir suprasti, kad viskas, kas vyksta su vaiku pradedant lankyt darželį yra natūralu ir ne amžina :) ačiū lektorei ;)

Monika
Aiški ir informatyvi paskaita. Gal šiek tiek trūko informacijos apie 1,5-2 metų amžiaus vaikus.

Ina
Trūko tik apie pirmas dienas darželyje, kad visgi nepaliekame vos įėję į grupę vaiko. Apie tai, kad pradžioje reikia išeiti trumpam, ne visai dienai.

Asta
ačiū

Aneta
Viskas išsamu, tačiau pasakojimas apie vyresnius, kalbančius vaikus. Man trūksta informacijos apie 1,5-2 metų vaikus pradedančius lankyti darželį, kurie dar nekalba.

Aurelija
patiko konkretumas

Sotera
Isamiai, aiskiai ir maloniai:) Patiko

Inga
Labai aiškus, konkretus ir informatyvus mokymas. Tikrai reikėtų pažiūrėti visiems tėvams, jei dar tik laukia darželio etapas.

(4.85/13 balsai)

KOMENTARAI
13
PERŽIŪROS
809

Jūratė Bortkevičienė

jurate bortkeviciene

LEKTORĖ

UAB „Galimybių Arsenalas“ įmonės įkūrėja. Konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė. Knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.

Mokymai
15

Galimybių Arsenalas, UAB

galimybiu arsenalas, uab
Mūsų veikla: organizacijų konsultavimas, tyrimai, įvertinimo centrai, atrankos, psichologiniai-vadybiniai mokymai, paskaitos: asmenybės tobulinimo, tėveliams, mokytojams, auklėtojams, paaugliams.