Asta Svirkienė

asta svirkiene

CHIROLOGĖ

"Mano kelias į chirologės profesiją buvo ilgas ir sudėtingas. Pro sunkiai įveikiamas šio nuostabaus mokslo džiungles broviausi viena, nes mokytojų, kurie būtų padėję man pažinti chirologijos subtilybes taip ir neradau. Mokytojais man buvo didieji pasaulio chiromantai: Cheiro, Debarolis, W.Benham ir kiti. Ilgai negalėjau apsispręsti, kokią informaciją pasakyti pas mane atėjusiam žmogui. Todėl vis gilinau žinias, stebėjau rankas, mokiausi. Dirbau daug, šlifavau turimas žinias, lyginau jas su informacija man ištiestame delne. Metai po metų ėmė formuotis aiški sistema: informacija, kurią noriu pasakyti į mane besikreipiančiam žmogui. Šios sistemos esmė: žmogaus savirealizacija. Stebėdama žmonių gyvenimus, matydama jų pasiekimus ir praradimus ėmiau aiškiai suvokti dėsningumus, kurie kartojasi kiekvieno žmogaus gyvenime. Analitinis mąstymas man labai padėjo ir padeda išgryninti tam tikras metodikas, kurios pasitvirtina, kartais net maloniai nustebindamos mane pačią." - taip apie savo profesinį pasirinkimą kalba chirologė Asta Svirkienė.

2010 metais Asta Sankt Peterburge baigė astrologinės sistemos „Sielos Formulė“ mokymus, kuriuos vedė astrologas Aleksandras Astrogoras.

2011 metų kovo mėnesį Respublikinė Ezoterikų Konfederacijoje gavo ezoterinių mokslų daktaro laipsnį

Nuo 2001 metų vadovauja Viešajai Įstaigai „Du Pasauliai“. Norinčius studijuoti chirologiją ar kitą ezoterinę discipliną, maloniai kviečiu aplankyti Ezoterinių mokslų centro „Du Pasauliai“ svetainėje www.dupasauliai.com.

 

Pranešėjo mokymai