Lina Jaskevičienė

lina jaskeviciene

LEKTORĖ

Šiais metais susidomėjau menų terapija ir radau labai daug geros patirties davusį kursą LMTA „Menas ir sveikata“, kuris atvėrė man kelią darbui su spec. poreikių turinčiais vaikais ir suaugusiais. Šiuo metu dirbu su paciente, kuriai dėl insulto sutrikusi rankos motorika ir kalba. 

Gimnazijoje daugiau nei 10 metų vadovauju mišriam gimnazistų chorui „Balsų mozaika“. Tai šaunus kolektyvas, su kuriuo turime gražių pasiekimų: dalyvavimas Dainų šventėse, respublikiniame festivalyje-konkurse „Mes Lietuvos vaikai“ laimėtos prizinės vietos, V. Landsbergio fondo premija konkurse „Vilniaus jovarai“ ir kiti gražūs darbai. 

Mano mokiniai dalyvauja rajoninėse muzikos olimpiadose, laimi prizines vietas. Šiais metais šeštokas, laimėjęs absoliučiai pirmą vietą vyko į respublikinę olimpiadą. Taip pat ne kartą „Dainų dainelės“ konkurse mano parengti mokiniai laimėjo prizines vietas rajone, sėkmingai dalyvavo zoniniame ture. 

2015-2016 m. parengiau 5-8 klasių mokiniams muzikos pratybų sąsiuvinius, pagal R. Malikėnienės vadovėlius „Muzikos labirintai“ ir „Muzika“ kuriuos sėkmingai naudoju ne tik pati, bet ir kolegės įvairiose Lietuvos mokyklose. Labai patinka kurti interaktyvias mokymo priemones. Turiu jų susikūrusi nemažą saugyklą. 

2017 m. buvau nominuota „Metų mokytojo“ apdovanojimui. Kelis kartus esu gavusi padėkas už gerą darbą ir mokinių rezultatus iš Vilniaus r. savivaldybės administracijos bei Švietimo skyriaus.  

Hobių turiu daug ir įvairių. Šiuo metu labiausiai „ant bangos“ – konditerija. Labai patinka gaminti tortus, pyragaičius, išmokti kažką naujo. Tai puiki kūryba derinant skonius, spalvas, faktūras. Taip pat mėgstu dirbti su biseriu, gaminti papuošalus, siuvinėti kryželiu. Patinka dirbti darže bei gėlių darželyje, derinti, sodinti, ieškoti tinkamiausių sprendimų.