Šarūnas Navickis

sarunas navickis

LEKTORIUS

Išsamios studijos ir ilgametė patirtis - taip galėtume apibūdinti rašytojo ir kasdienybės paslapčių tyrinėtojo Šarūno Navickio gyvenimą.

Tai liudija tiek JAV įgytas kūno gerbūvio specialisto diplomas (Atlanta, Džordžijos valstija), tiek ir visiškai neformalus mokymasis pas Rišikešo jogus Himalajų nuošalumoje, iš kur Šarūnas grįžo visiškai neseniai. Jis pats nepamiršta ir studijų  Kūno Kultūros Akademijoje, padėjusių akademinius pagrindus kelyje į kūno tobulinimą.

Daugiau nei dvi dešimtis metų Šarūno kelias vingiuoja per garsiausius pasaulio fitneso centrus, gerbūvio ir kūno priežiūros klinikas, o pastaruoju metu prie šios patirties prisidėjo ir senosios Ajurvedinės sistemos žinios. Autorius tvirtina, kad lavinti vien tiktai fizinį kūną yra vienpusiškas ir ganėtinai nuobodus užsiėmimas, todėl tarp jo sukauptų žinių atsiranda vis daugiau įžvalgų, kuriomis remiantis pavyksta ne tik suvaldyti senėjimo procesus ar palaikyti gerą kūno būklę ir išvaizdą, bet ir gyventi pilnakraujį gyvenimą bei jaustis laimingu. Tačiau bene vertingiausia yra tai, kad į kiekvieną naują patirtį jis žvelgia per praktinio naudingumo prizmę bei ieško ir atranda būdus, kaip tai pritaikyti kasdieniame mūsų gyvenime.

Keturių knygų ir begalės publikacijų autorius yra dažnas svečias tiek žurnalų puslapiuose, tiek televizijos laidose, o pastaroji jo knyga "Kaip gyveni, taip ir atrodai" daugelyje Lietuvos knygynų pateko į perkamiausių dešimtuką.

Šiandien turime išskirtinę galimybę pasinaudoti Šarūno Navickio sukauptomis žiniomis bei patirtimi, kuria jo paties žodžiais tariant, pribrendo metas dalintis.
 

Pranešėjo mokymai