KVIEČIAME Į PASKUTINĮ KARTĄ VYKSTANTĮ ONLINE VEBINARĄ:

„KAIP AUGINAMI GENIJAI IR MILIJONIERIAI? ŽYDŲ PEDAGOGIKOS PRINCIPAI“

 

Pasinaudokite paskutine galimybe išgirti atsakymus, kodėl žydai laikomi genijais? Ar tai įgimta ar išugdoma? Kodėl vieni žmonės yra gabesni už kitus? Kas lemia sėkmę asmeniniame gyvenime, šeimoje ir darbe? Kaip žydams pavyksta sukurti klestintį verslą? Šie ir panašūs klausimai kyla daugumai žmonių. 

Ne paslaptis, kad žydai garsėja savo pasiekimais visose srityse. Dažnai sakoma, kad žydai yra išrinktoji tauta, turinti ypatingų gabumų ir talentų versle, mokslo, kultūros, meno, filosofijos srityse. 

Tai yra pati sėkmingiausia tauta pasaulyje. Žydai išsiskiria pedagoginiu principu skatinančiu ir ugdančiu savimi pasitikinčią, įvairiapusę, stiprią, protingą, verslią, lanksčią ir mokančią priimti sprendimus asmenybę. 

Šis seminaras skirtas tėvams, pedagogams, verslo srities atstovams ir kitiems, norintiems suprasti žydiškąją auklėjimo esmę bei išgirsti atsakymus, kaip vis tik auginami genijai ir milijonieriai. 
 

Šio seminaro metu:
• išmoksite lengvesnio komunikavimo su savo vaikais ir artimaisiais;
• susipažinsite su žydų švietimo istorija ir auklėjimo principų susiformavimu;
• atrasite naujų ir efektyvių vaikų ugdymo metodų;
• suprasite žydų požiūrį į vaiko laimę;
• perprasite žydų švietimo esmę;
• gebėsite pritaikyti įvairius „žydiškus“ pedagoginius principus savo šeimoje, artimoje aplinkoje ar darbe.


Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus lektoriui. 
 

Registruokitės į seminarą ir pasinaudokite išskirtine galimybe paanalizuoti žydų, kaip genijų ir milijonierių tautos, temą. Registracijos į renginį priimamos iki vasario 23 d., 15:00 val. 

 

 

LEKTORIUS
 

Giedrius Drukteinis

 

Online vebinarą veda dešimt knygų išleidęs rašytojas ir žurnalistas, etiketo specialistas,  televizijos laidų vedėjas ir visuomenės veikėjas – nuolatinis didžiausių Lietuvos periodinių leidinių autorius, komunikacijos konsultantas Giedrius Drukteinis, dirbęs ir dirbantis su visame pasaulyje gerai žinomomis korporacijomis. 

 

 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą. 
2. Įveskite el.paštą ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti tiesioginėje transliacijoje, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 3 mėn. nuo renginio. 

 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. vasario 23 d., 18-21 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui tiesioginė transliacija
15 EUR

1 dalyviui tiesioginė transliacija + įrašas
19 EUR

*