• Gitaros pamokos (1 mokymas) •

Kaip pradėti?Pirmoje video seminaro dalyje išmoksite pagrindinius gitaros terminus, laikymo principus, dalių pavadinimus, rankų, pirštų padėtis, stygų prispaudimą. Šis seminaras - įvadas į gitaros pamokas, po kurio galėsite pradėti mokytis groti.  

 


Aktualumas

Video seminaras skirtas pradedantiesiems, kurie arba visai nėra groję gitara, arba yra šiek tiek groję, bet nori prisiminti pagrindinius atviros pozicijos akordus ir pasipraktikuoti jų jungimą.  Tai pradžiamokslis, kurį įsisavinus bus galima išmokti sugroti bent 100 savo mylimų atlikėjų dainų, o galbūt net sukurti pirmuosius savo kūrinius.


Nagrinėjami klausimai

  • Kokie yra gitaros dalių pavadinimai?
  • Kokie yra gitaros laikymo būdai?
  • Kokia yra rankų ir kojų padėtis?
  • Kaip išgauti „švarų“ garsą?
  • Kaip stygas braukti dešine ranka?

Vertinimų komentarai

Bermuda
Nuo pačios pradžios- puiki įžangėlė pradedančiajam. Aiškiai, maloniai, paprastai. Liux :)

Augutis
Na, man irgi patiko. Labai aiškiai viską paaiškina. Gaila, gitaros neturiu :DDD

Esu beveik savamokslis, nepasakyčiau, kad tikras gitaristas, jei šiandien iš šio trumpos pamokos sužinojau, apie kai kuriuos, man naujus dalykus. Super :) p.s. viskas jėga, tikiu, kad jaudulys prieš kamerą daro savo. Nesustokit!

11 min.
+ Klausimai lektoriui
(5.00/3 Balsai)

Komentarai
3
Peržiūros
1981

Aldona Čepliejūtė

aldona cepliejute

Pranešėja

Aldona Čepliejūtė groja daugiau nei dešimt metų. Ji baigė populiariosios muzikos studijas, yra knygos „The ABC of Guitar“ autorė.

Mokymai
2

Gyvenimo Universitetas LT, VšĮ

gyvenimo universitetas lt, vsi
„Gyvenimo Unviersiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam