FITIN

fitin

UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ (FITIN) darbuotojų ugdymo specialistų komanda,vienijanti psichologus, talentų valdymo ir darbuotojų ugdymo specialistus, koučingo specialistus.

Pagrindinė veikla:
Personalo valdymo konsultacijos, darbuotojų ugdymas, mokymai.

Remiantis naujausiais neuromokslo tyrimais, sukūrėme įmonės motyvacinių veiksnių (mikroklimato) vertinimo sistemą. Vertinimo metu identifikuojame veiksnius, į kuriuos tikslinga investuoti siekiant sustiprinti darbuotojų motyvaciją, ir padedame pamatyti priežastis, kodėl komandos formavimo renginiai, pramogos, mokymai neduoda norimo rezultato. Remiantis mikroklimato audito rezultatais padedame vadovams sukurti ir įgdiegti efektyvią, veiksmingą motyvacinę sistemą, sužadinančią vidinę darbuotojų motyvaciją, dėl ko sumažėja poreikis darbuotojus skatinti išoriškai.
Taip pat kuriame ir įgyvendiname tęstines darbuotojų ugdymo programas darbuotojų motyvavimui, įgūdžių ugdymui ir komandų stiprinimui. Šios programos, sudarytos remiantis naujaisiais psichologijos ir neuromokslo tyrimais, ugdo ir stiprina darbuotojų gebėjimus, didina darną tarp komandos narių ir bendradarbiavimą. 

Garsiausi klientai ir partneriai: DTS Solutions, SDG, Adpos, Kika group, Švykai, Kauno mokslo ir technologijų parkas, Švietimo mainų paramos fondas, Lietuvos kolpingo draugija, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Organizatoriaus mokymai