Giedrė Vaitiekūnaitė

giedre vaitiekunaite

LEKTORĖ

Giedrė Vaitiekūnaitė yra personalo valdymo profesionalė, daugiau nei dešimt metų patirtį kaupusi skirtingo verslo sektorių įmonėse. Prieš daugiau nei metus išėjusi iš samdomo darbo, save realizuoja dviejose profesinėse srityse. Viena jų - Tikslas: naujas darbas erdvėje, kur veda mokymus ir teikia individualias konsultacijas žmonėms, kurie nori pokyčių profesinėje srityje. Kita - ji yra unikalių personalo valdymo sprendimų verslui sumanytoja ir kūrėja www.hrhintonline.lt erdvėje.

"Savo mokymuose dalinuosi patarimais, pavyzdžiais iš realybės, o ne remdamasi teorinėmis žiniomis. Puikiai išmanau verslo procesus, esu kūrusi, pertrvarkiusi ir įdiegusi personalo valdymo procesus skirtingo dydžio ir sektoriaus organizacijose. Per visą savo darbinę karjerą pravedžiau tūkstančius atrankų ir karjeros konsultacijų pokalbių ir priėmiau į darbą arba inicijavau pareigų keitimą šimtams žmonių į skirtingas pozicijas - nuo nekvalifikuotų darbininkų, administracijos asistentų iki aukščiausio lygio vadovų. Taigi puikiai žinau įmonių savininkų, direktorių, skyrių vadovų lūkesčius geidžiamiems darbuotojams. Atpažįstu skirtingų tipažų žmones: kurie lengvai gauna darbus ir save realizuoja, bei tuos, kuriems sunkiau sekasi, taigi suvokiu juos ribojančius veiksnius ir galiu padėti juos paleisti. O be to, pati visą gyvenimą siekiau veikti tai, kas man patinka ir tuo pačiu norėjau būti rezultatyvi, naudinga bei nuolatos augti ir vystytis. Kad tai turėčiau - nuolatos dalyvauju mokymuose, seminaruose, gilinuosi ir ieškau sprendimų, kaip tai padaryti lengvai, man priimtina forma ir mėgaujantis procesu.
 
Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas nori ir gali veikti tai, kas jam patinka. Šimtu procentų palaikau humanistinės psichologijos pradininką A. Maslow, kuris teigė, kad jei žmogus nori būti laimingas - realizuoti save jam būtina. Be to, gyvenimas niekada nebus spalvotas, nors ir turėsime pulką draugų, nuostabią šeimą, patogų namą ir pinigų iki senatvės. Taigi mylimas darbas ar kita profesinė veikla dažnam mūsų gali būti tiesiausias kelias į savirealizaciją, o tai yra - ir į LAIMĘ."

Pranešėjo mokymai