Justas Gavėnas

justas gavenas

CMC

Justas Gavėnas, CMC – sertifikuotas vadybos konsultantas (CMC, Certified Management Consultant), EKT verslo plėtros vadovas. Nuo 2005 m. dirba UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ - vadybos konsultacijų įmonėje, teikiančioje kompleksines vadybos ir marketingo konsultavimo bei personalo mokymo paslaugas verslo įmonėms ir viešojo sektoriaus organizacijoms.

Sukaupęs daugiau nei 10 metų praktinę patirtį skirtinguose konsultaciniuose projektuose, įgyvendinęs daugiau kaip 50 reikšmingų ilgalaikių projektų strateginio valdymo, marketingo ir mažmeninės prekybos srityse per pastaruosius 7 – erius metus Justas skaitė paskaitas ir vedė mokymus daugiau nei 2.500 kontaktinių valandų.

Justui yra tekę konsultuoti ir mokyti tokias kompanijas Lietuvoje kaip Statoil Lietuva, Audimas, Fasma, Birštono mineraliniai vandenys, Emsi, Balticsofa, Panevėžio keliai, Vilniaus energija, Grontmij / Carlbro, Orlen Lietuva, Ensto, Vakarų laivų gamykla, Vilkma, Omnitel, Swedbank, Mokesčių srautas, BLK / Pegasas, Eurovaistinė ir daugelį kitų.

Justas Gavėnas yra vienas iš labiausiai cituojamų vadybos konsultantų Lietuvoje – jo publikacijos ir pasisakymai mažmeninės prekybos, marketingo, strateginio valdymo bei veiklos efektyvumo didinimo temomis dažnai pasirodo įvairiuose leidiniuose bei kituose verslo žiniasklaidos kanaluose.

Pranešėjo mokymai