Įsisąmoninimu grįstas streso valdymas

2 val 37 min + klausimai lektoriui

Įsigijus VIDEO mokymą, peržiūrų skaičius ir laikas neribojami


Kasdienis stresas, sukeliantis sveikatos problemas, mažinantis darbingumą, trikdantis tarpasmeninius santykius ir slopinantis pasitenkinimo gyvenimu galimybes vis daugiau tampa neatsiejamu šiuolaikinio gyvenimo palydovu. Su neigiamomis ir destruktyviomis streso pasekmėmis gali padėti tvarkytis įvairios relaksacinės technikos, tačiau jos siejamos su pasyvumu bei atsitraukimu nuo didesnių krūvių ir iššūkių. Šią kontraversiją - valdyti stresą, bet išlikti darbingu ir įsitraukusiu į aktyvų gyvenimą, padeda išspręsti prieš du dešimtmečius sukurta įsisąmoninimu (mindfulness) grįsto streso valdymo metodika, sparčiai išpopuliarėjusi visame pasaulyje. 
Įsisąmoninimu grįstos pratybos leidžia ne tik sujungti du tarsi nesuderinamus dalykus (ramybę ir budrumą) į vieną visumą, bet ir ugdyti labai svarbius asmens psichologiniam atsparumui ir išminčiai bruožus, tokius kaip dėmesio koncentravimas ir valdymas, savo minčių, emocijų ir elgesio impulsų įsisąmoninimas, kantrybė, pastabumas, gebėjimas matyti neiškraipytą realybę ir kt. 
Gera žinia yra tai, kad pagrindinius įsisąmoninimo įgūdžius, jau galinčius pakeisti gyvenimo kokybę ir darbingumą  galima įsisavinti po maždaug 8-10 savaičių pratybų. 

Kam skirtas mokymas:  

 • Visiems, siekiantiems efektyviau susitvarkyti su stresu ir į stresą keliančius iššūkius reaguoti taip, kad pagerėtų dėmesio koncentracija ir mąstymo bei gyvenimo kokybė, padidėtų darbingumas, dažniau atsirastų ramybė, susikaupimas ir teigiamas nusiteikimas savo paties bei pasaulio atžvilgiu. 
 • Patiriantiems  nerimo bei depresijos simptomus arba sunkias emocijas žmonėms, susidūrusiems su fizinėmis ligomis, o taip pat išgyvenantiems gyvenimo krizes bei sunkumus dėl įvairiausių priežasčių asmenims. 
 • Sveikiems asmenims, susiduriantiems su didesniais gyvenimo bei darbo sunkumais bei iššūkiais ir turintiems tarpasmeninių bendravimo problemų žmonėms, taip pat tiems, kurie nori pagerinti savo dėmesio valdymo bei mąstymo galimybes. 
 • Taip pat daug naudos iš mokymo gali pasisemti smalsūs, įsisąmoninimu grįstomis metodikomis savo fizines ir psichologines galimybes norintys praplėsti, žmonės. 

Dalyviai peržiūrėję šį mokymą:

 • Galės nustatyti kokie streso požymiai jau rodo, kad reikia neatidėliotinai pradėti kontroliuoti savo stresines reakcijas ir naudotis streso valdymo metodika. 
 • Įsisąmonins kokias nesuvaldyto streso pasekmes (nerimastingas įkyrias mintis, diskomfortą keliančias emocijas, tokias kaip nerimas, panika ar nusivylimas, ar nemalonius kūno pojūčius, tokius kaip nuovargis, įtampa, skausmai) galima ir reikia sušvelninti, norint pagerinti gyvenimo kokybę. 
 • Sužinos kas tai yra įsisąmoninimu (mindfulness) grįstas streso valdymas, kodėl jis tapo toks populiarus visame pasaulyje ir kuo jis skiriasi nuo kitų metodikų. 
 • Išmoks naudoti svarbiausių įsisąmoninimu grįstų praktikų sutrumpintus variantus kasdieniniame gyvenime. 
 • Išgirs naudingus praktinius patarimus kaip paprastais būdais, lengviausiu keliu susitvarkyti su daugeliu stresinių situacijų. 

 
Esminiai klausimai, į kuriuos atsakoma šiame mokyme: 

 •  Kodėl reikia pradėti valdyti stresą kol jis dar nevaldo mūsų psichologinės ir fizinės sveikatos, darbinės veiklos, tarpasmeninių santykių ir viso gyvenimo? 
 • Kodėl išsivysčiusiame pasaulyje kilo toks milžiniškas susidomėjimas įsisąmoninimu (mindfulness) grįstomis metodikomis ir kaip jos gali paveikti mūsų gyvenimą?
 • Kaip padidinti savo dėmesio koncentraciją, darbingumą, psichologinį atsparumą, kartu išsaugant ramybės ir susikaupimo jausmą, atsisakant perteklinio išblaškančio nerimavimo bei streso? 
 • Ką daryti, jeigu sudėtingoje psichologinėje situacijoje norime išlikti ramūs ir kartu budrūs? 
 • Kaip susitvarkyti su dideliais ar ilgalaikiais psichologiniais iššūkiais asmeniniame ir darbiniame gyvenime, taikydami įsisąmoninimo (mindfulness) psichologijos metodus?
   

Mokymo turinys

Įžanga

Vertinimų komentarai

Daiva
Konkretu, aišku ir veiksminga.

Mišelė

Jurgita

Mindaugas

Rolandas

Virginija
Jei galeciau ivertinciau 10***********Patys geriausi mokymai lietuviu kalba,padedantys gyventi ir sypsotis.Esu labai dekinga

Daiva

Rasa
Labai aiškus, nuoseklus ir motyvuojantis mokymas. Patiko praktikos pratimai.

Stanislava

Audrė
Labai aisku ir naudinga, daug laukiau ir ieskojau kaip tobuleti tikint dievu bet neisitraukiant i religines praktikas o is pradziu tapti samoningesne

INGA
Esu jau girdėjusi Dr. J.Neverausko gyvų paskaitų. Šis įrašas patiko, nes mintys aiškios, nuoseklios, pagrįstos moksliniais tyrimais ir ilgamete darbo patirtimi. Puiku, kad dabar galiu nuolat prie to grįžti. Ačiū!

Rasa

(4.67/12 balsai)

KOMENTARAI
12
PERŽIŪROS
775

Julius Neverauskas

julius neverauskas

LEKTORIUS

Julius Neverauskas yra medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Elgesio medicinos klinik

Neuromedicinos institutas

neuromedicinos institutas
VšĮ Neuromedicinos institutas – pelno nesiekianti institucija, dirbanti moksliniais įrodymais grįstos psichoterapijos srityje. Instituto tikslas – kurti, vystyti ir skleisti įrodymais grįstos psichoterapijos metodikas. Pagrindinės darbo kryptys šiuo