Julius Neverauskas

julius neverauskas

LEKTORIUS

Julius Neverauskas yra medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Elgesio medicinos klinikos podiplominių psichoterapijos studijų kurso vadovas. Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. 

SPECIALIZACIJA: 

•    Inovacijos praktinės psichologijos, psichoterapijos, žmogiškųjų santykių, lyderystės srityse. 
•    Kognityvinė ir elgesio terapija. 
•    Dėmesingu įsisąmoninimu grįstos metodikos. 
•    Žmogiškųjų galimybių didinimas. 

PATIRTIS

Nuo 1984 m. dirba gydytoju, nuo 1996 m. veda mokymus studentams ir profesionalams. 
Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė  tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra psichoterapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse. 
Turi sėkmingo verslo sukūrimo ir išvystymo patirtį. Beveik prieš du dešimtmečius yra įkūręs keletą įmonių, jas išvystęs ir ilgiau kaip 10 metų joms vadovavo (medicinos centras Neuromeda – medicinos ir psichologijos paslaugos, estetinės medicinos klinika Jaunatvės namai – estetinės medicinos ir anti-aging medicinos paslaugos, Sveikatos ir medicinos informacijos agentūra – marketingo kompanija, padėjusi pradėti ir plėtoti savo veiklą į Lietuvos rinką atėjusioms užsienio farmacijos kompanijoms ir leidusi knygas, specializuotus žurnalus, TV laidas, pvz., „Sveikas žmogus“). Taip pat dirba su verslo įmonėmis ir vadovais padėdamas diegti ir taikyti inovacijas žmogiškojo potencialo didinimo, žmogiškųjų santykių  ir lyderystės srityse. 
Lietuvių, rusų ir anglų kalbomis individualiai bei grupėse dirba su klientais ir veda mokymus profesionalams, taip pat įstaigų/įmonių vadovams ir darbuotojams. 


KOMPETENCIJA ĮSISĄMONINIMO (MINDFULNESS) SRITYJE

Dr. Julius Neverauskas yra sertifikuotas įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytojas. Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Įvairias meditacines metodikas praktikoje naudoja daugiau kaip du  dešimtmečiai. Paskutiniųjų septynerių metų laikotarpyje vedė daugiau kaip 100 mokymų ir seminarų įsisąmoninimo psichologijos srityje tiek profesionalams (gydytojams ir psichologams), tiek verslo atstovams, tiek besidomintiems šia sritimi mėgėjams. Dr. Julius Neverauskas yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto podiplominių studijų Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos metų trukmės kurso, ruošiančios įsisąmoninimo psichologijos specialistus, vadovas. 
 

Pranešėjo mokymai