Neuromedicinos institutas

neuromedicinos institutas

VšĮ Neuromedicinos institutas – pelno nesiekianti institucija, dirbanti moksliniais įrodymais grįstos psichoterapijos srityje. Instituto tikslas – kurti, vystyti ir skleisti įrodymais grįstos psichoterapijos metodikas. Pagrindinės darbo kryptys šiuo metu - kognityvinės ir elgesio terapijos ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos terapijos intervencijų programų rengimas, vystymas ir taikymas. 
Specialistams. VšĮ Neuromedicinos institutas kartu Lietuvos sveikatos mokslų universitetu jau kelerius metus vykdo ilgalaikius profesinius specialistų, t.y. gydytojų ir psichologų, mokymus psichoterapijos srityje, tame tarpe, kognityvinės elgesio terapijos ir  dėmesingo įsisąmoninimu grįstos psichologijos bei su šiomis metodikomis susijusiose kryptyse. 
Visuomenei. VšĮ Neuromedicinos instituto specialistai organizuoja bei vykdo mokymus ir konsultacijas įvairiose moksliniais tyrimais grįstos psichoterapijos srityse. Taip pat vykdo specializuotas mokymo programas visuomenei ir organizacijoms visoje Lietuvoje.
 

Organizatoriaus mokymai