Genovaitė Petronienė

genovaite petroniene

LEKTORĖ

Psichoterapeutė

Užsiima privačia psichoterapine ir šviečiamąja praktika, dėsto Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute bei Vilniaus dailės akademijoje.

Taip pat Genovaitė skaito paskaitas ir veda seminarus nuo 1997 m.. Dažniausios mokymų temos yra: streso, konfliktų, įvairių emocijų valdymas; charakterių psichologija; bendravimo psichologija; kūrybiškumas ir meno terapija; meditacija ir įvairios psichotechnikos; psichologijos įvadas ir kt.

Turimų diplomų ir sertifikatų skaičius gan didelis:
• VU socialinių mokslų magistras, klinikinės psichologijos specializacija;
• Humanistinės ir egzistencinės psichologijos instituto, egzistencinės psichoterapijos psichoterapeuto diplomas;
• Humanistinės ir egzistencinės psichologijos instituto supervizorės sertifikatas;
• Kauno medicinos universiteto podiplominių studijų psichodinaminės krypties asmenybės sutrikimų ir palaikomosios psichoterapijos sertifikatas;

Lektorė yra išleidusi psichologinių knygų („Įdomioji psichoterapija mokytojams ir tėvams“; „Gerųjų žmonių šešėliai“; „Pas kunigą ir detektyvą, psichologo kabinete“), bendrauja su žymiais klientais ir partneriais - Vilniaus universitetas, Vilniaus Gedimino Technikos universitetas, Vilniaus dailės akademija;  Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas; LRT televizijos laida „Ryto suktinis“ ir radijo laida „Kasdienybės kultūra“ ir kt.

Pranešėjo mokymai