Ingrida Sirutienė

ingrida sirutiene

KONSULTANTĖ

Konsultantė ir lektorė, turinti daugiau nei 10 metų vadovaujamo darbo patirties gamybos, pardavimų bei paslaugų sektoriuose. Nuo 2009 m. dirba UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ – vienoje iš didžiausių vadybos konsultacijų įmonėje, teikiančioje kompleksines vadybos ir marketingo konsultavimo bei personalo mokymo paslaugas verslo įmonėms ir viešojo sektoriaus organizacijoms.
Ingrida Sirutienė 1994 m. baigė Vilniaus Universitetą ir įgijo filologo specialybę. Nuo 1992 m., įsiliejusi į verslo sektorių, yra sukaupusi didelę patirtį įvairių pardavimų, atliekų tvarkymo ir gamybos,  farmacijos gamybos ir pardavimų bei klientų aptarnavimo srityse. Per pastaruosius trejus metus vedė mokymus bei teikė individualias verslo konsultacijas virš 1400 kontaktinių valandų daugiau nei 2300 darbuotojų, specialistų ir vadovų.

 

Ingrida vedė mokymus personalo vadybos, darbuotojų motyvavimo sistemų, laiko ir veiklos planavimo, derybų įgūdžių, vadovo pareigų kompetencijų, vidinės komunikacijos ir komandos formavimo, bendravimo psichologijos ir klientų aptarnavimo, konfliktų sprendimo ir streso įveikos darbe, asmeninių įgūdžių tobulinimo, verslumo ugdymo temomis.

 

Ingridai yra tekę vesti mokymus tokiose įmonėse arba konsultuoti jų klientus : Vilniaus pedagoginis universitetas, Vilniaus verslo konsultacinis centras, Kauno verslo ir informacijos centras „Verslininkų namai“, Viešojo saugumo tarnyba prie LR vidaus reikalų ministerijos, Atsakingo verslo ir mentorystės institutas, UAB „Kauno vaisių ir daržovių prekyba“, UAB „Gaumina“, UAB „Hoda“, UAB „Eurovaistinė“, Viešosios bibliotekos. Ingridos teiktos individualios konsultacijos ir vesti mokymai yra labai gerai vertinami jų dalyvių,  tai patvirtina ne tik anoniminės apklausos anketos, klientų rekomendacijos, bet ir tęstiniai mokymai tose pačiose įmonėse klientų pageidavimu.
 

Pranešėjo mokymai