Jūratė Boguckaitė

jurate boguckaite

LEKTORĖ

Jūratė Boguckaitė - lektorė, daugiau nei 15 metų vedanti mokymus, sertifikuota darbuotojų kompetencijų vertinimui  ir mokymų vedimui naudojant  Facet5 ir Inscape Publishing metodikas (DiSC asmenybės elgsenos  vertinimui, C.A.R.E. darbo komandoje efektyvumo vertinimui, Work Expecation darbuotojo motyvacijos ir lūkesčių vertinimui). Veda vadovavimo seminarus aukščiausios ir viduriniosios grandies vadovams, pardavimų vadybininkams ir vadovams, klientų aptarnavimo specialistams.  Parengusi ir veda  mokymus  efektyvaus vadovavimo, pardavimų valdymo ir didinimo, klientų aptarnavimo, streso ir konfliktų valdymo darbe, darbuotojų motyvacijos ir įmonės  vidinės komunikacijos temomis.

Turi ilgametę vadovaujančio darbo patirtį tarptautinėse kompanijose. Buvo atsakinga už įmonės  pardavimų planavimą ir praktinį planų  įvykdymą, taip pat už viduriniosios grandies vadovų ugdymą.

Ekspertizės sritys - įmonių konsultavimas, veiklos efektyvumo analizė, mokymai, seminarai, asmeninio tobulėjimo konsultacijos.

Pranešėjo mokymai