• Vyrai ir moterys (3 mokymas) •

Vyrai vertina pagal racionalumą, moterys - pagal emocijasGyvenimiška situacija: vyras grįžta namo po darbo, atsisėda į fotelį ir žiūri televizorių. Žmona jam priekaištauja, kad jam niekas nerūpi kaip tik išsidrėbti ir nieko neveikti, tačiau vyras nesupranta, kodėl ji nepatenkinta, juk jis parnešė algą, todėl turi teisę pailsėti. Taigi kodėl šioje situacijoje kyla nesusipratimas ir iš to - konfliktas tarp vyro ir žmonos?


Trečioje seminaro „Vyrai ir moterys“ dalyje kalbama apie tai, kaip skirtingai pasaulį mato priešingų lyčių atstovai. Lektorius Juris Belte pateikia pavyzdžius kurie atskleidžia,, kokios gali būti vyrų, o kokios - moterų reakcijos į tuos pačius reiškinius ar situacijas bei kaip skiriasi jų vertinimai. Taip pat apžvelgia 5 pagrindinius punktus pagal Willard Harley, kurie parodo, ko iš moterų tikisi vyrai, o ko moterys iš vyrų.


Aktualumas

Mokymas skirtas vyrams ir moterims, siekiantiems geriau pažinti priešingą lytį ir suprasti, kodėl jie ar jos elgiasi vienaip ar kitaip. Jis naudingas kiekvienam, siekiančiam išmokti palaikyti sėkmingus santykius.
 

Vertinimų komentarai

Margarita
labai įdomus pristatymas

Palmyra K.
NEREALUS! Labai puikus seminaras ir lektorius įdomiai pasakoja, tikrai siūlau.

Valerija G.
Geras seminaras, o si dalis isvis labai smagi tokia :)

Tomas J.
visiška tiesa pasakyta :)

Vilija T.
Smagus seminaras :)

Palmė G.
mane irgi privertė susišypsoti, bet tikrai tiesa, apie ką čia šnekama :)

Virginija M.
saldžiai juokiausi, kaip realybę gerai atspindi :)

13 min.
+ Klausimai lektoriui
(5.00/7 Balsai)

Komentarai
7
Peržiūros
1317

Juris Belte

juris belte

lektorius

Konsultavimo patirtis nuo 1997 m. („Lokada”). Verslo vadybos bei psichologijos išsilavinimas, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas.

Mokymai
20

Medicinos verslo akademija, UAB

medicinos verslo akademija, uab
MVA yra tarptautinė, į medicinos verslą orientuota konsultavimo kompanija, dirbanti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lietuvos rinkoje Medicinos Verslo Akademija veikia nuo 2003 m. pavasario.