Maisto produktai gyvenimo sėkmei

Darbo pokalbis.

Jeigu Jūsų laukia svarbus darbo pokalbis, patariame rinktis triptofano (kitaip dar vadinamos amino rūgšties) turinčius produktus. McGill universiteto mokslininkai nustatė, jog tokie maisto produktai suteikia pasitikėjimo savimi bei skatina optimizmą. Labiausiai tinkantys produktai yra lašiša, vištiena, taip pat sojų pupelės (patogiausia valgyti skrudintas).

Egzaminas.  

Prieš egzaminus rekomenduotume valgyti sveiką dietinį maistą, kurio pagrindas – grūdai. Tai padeda padidinti smegenų budrumą bei funkcionalumą. Visi grūdų dribsniai yra ypač geras energijos šaltinis, padedantis išlikti budriam bei išlaikyti dėmesį. Juose taip pat yra folio rūgšties, kuri paspartina informacijos apdorojimą bei padeda greičiau atsiminti reikiamus dalykus. Įdomu tai, jog egzaminuose pasitarnauti gali ir paprasčiausia kramtomoji guma. Tyrimai parodė, jog kramtydami gumą, Jūs galite net iki 35%  pagerinti atmintį. Gerinate atmintį, gerinate ir rezultatus!

Pirmasis pasimatymas.  

 Prieš pirmąjį pasimatymą mes esame linkę nerimauti, jaudintis. Nusiraminti padės ramunėlių arbata. Beje, jos poveikį pripažįsta net psichiatrų asociacijos. Teigiama, jog ramunėlės gali sumažinti ne tik lengvo, bet ir vidutinio generalizuoto nerimo sutrikimus.

Išsiskyrimas.<

Tokios permainos kaip išsiskyrimas natūraliai sukelia daugybę negatyvių jausmų, retkarčiais net sukelia depresiją. Nors sunkumo pojūčio širdyje, deja, neišvengsite, Jūs galite padėti sau ar artimam žmogui išgyventi šį laikotarpį. Valgykite riebias žuvis: laukinė lašiša ir tunas yra turtingos omega3 riebalų rūgštimis bei vitaminu B12, o tai – vienos svarbiausių medžiagų gerai nuotaikai.  

Svarbių sprendimų priėmimas.

Jei atėjo metas priimti svarbų sprendimą (nepriklausomai, tai susiję su karjera, santykiais, sveikata, finansais ar kita sritimi), labai svarbu stiprinti racionalų mąstymą. Valgykite jogurtą –  jis turi daug jodo ir cinko, tai gerina pagrindines smegenų funkcijas ir padeda aiškiai, racionaliai mąstyti. Be to, mokslininkai iš Toronto universiteto nustatė, jog probiotinių bakterijų Lactobacillus casei turintys jogurtai gali sumažinti nerimą bei padėti išlaikyti susikaupimą. Juk bandant dėl kažko apsispręsti tai tikrai svarbu! 

Pasinaudokite mūsų patarimais ir lengviau įveikite sunkumus bei būkite laimingesni, sėkmingesni. 

Jeigu norite daugiau sužinoti apie sveiką ir visavertę mitybą, SPAUSKITE ČIA>>