Rebefingas – paslaptinga dvasinio valymosi technika iš rytų

Kvėpavimas – lengvas ir neišvengiamas, tačiau tuo pat metu labai sudėtingas procesas. Nuo pat gimimo kvėpavimas mums yra natūralus dalykas. Tačiau dažnai mes kvėpuojame neteisingai, taip prarasdami energiją ir alindami savo sveikatą. Todėl kvėpuoti taisyklingai taip pat reikia išmokti.

Rebefingo mokytojai teigia, kad didžiausia trauma kiekvieno žmogaus gyvenime yra jo gimimas. Tuomet jis patiria ne tik fizinį skausmą, bet ir yra išmetamas iš iki tol saugiausios ir vienintelės jam žinomos aplinkos į pasaulį. Tuo metu kiekvienas patiria traumą, kuri atsiliepia visam vėlesniam mūsų gyvenimui. Rebefingas turi padėti įveikti šios traumos priežastis. Šios kvėpavimo technikos dėka galim atsikratyti visko, kas mumyse yra bloga, nereikalinga ir trukdo eiti į priekį.

Dauguma šiuolaikinių sveikatingumo technologijų kalba apie tai, kaip svarbu atsipalaiduoti, rebefingas taip pat akcentuoja atsipalaidavimą kaip sveikatingumo faktorių. Pasak Rebefingo specialistų, kvėpuoti galima ne tik deguonimi, kvėpuoti galima ir energija, kuri pripildys jūsų kūną. Kvėpuojant ne tik deguonimi, bet ir energija, atstačius jos natūralią tėkmę organizme pagerėja ne tik mūsų fizinė sveikata, bet ir santykiai su aplinkiniais, mes geriau suprantame savo gyvenimo tikslus. Rebefingas padės jums išsigydyti depresiją, atsipalaiduoti, realizuoti save, įveikti nemigą, atsikratyti baimių ir nerimo.

Norėdami daugiau sužinoti apie intensyvaus kvėpavimo techniką, žiūrėkite Mariaus Daugelavičiaus video mokymą „Rebefingas