3 žingsnių gidas pritraukiantis sėkmę

PRAŠYK

Tam, kad galėtumėte prašyti, visu pirma turite žinoti ko norite ir įvertinti ar tikrai to norite. Prieš pradėdami prašyti, leiskite sau pabūti vienam tyloje, kur būtų galima pamąstyti apie gyvenimą. Paklauskite savęs „Kokios yra mano svajonės? Kokie yra mano norai? Kokie mano poreikiai? Kas man patinka? Kas man įdomu?“. Kai atsakysite sau į šiuos klausimus, galėsite pereiti prie sekančio etapo.
Leiskite sau atsiverti ir išlaisvinti vaizduotę. Būkite žaismingi, kaip vaikai. Vaikams nėra nieko neįmanomo. Jiems užtenka paimti paklodę, apsisiausti ją ir jie tampa superherojais. Jie tiki savo svajonėmis ir norais, jie tiki, kad gali pasiekti tai ko trokšta. Dauguma suaugusiųjų praranda šį jausmą, užsisuka rutinoje, galvoja, kaip sensta ir klysta. Tačiau, reiktų nepamiršti, kad klaidos, tai gyvenimo dalis ir jos leidžia mums tobulėti, prisitaikyti, keistis ir augti. Mes galime pasiekti viską ko trokštame, tik turime sau leisti tai padaryti.
Stenkitės užsirašyti visas savo teigiamas emocijas. Teigiamos emocijos yra tikrasis raktas į sėkmę. Užsirašykite ir svajones, troškimus, nes užrašytos mintys yra linkusios greičiau realizuotis. Nevertėtų nerimauti jei Jūsų svajonės Jus gąsdina. Tai yra normalu, tiesą sakant, net puiku! Tai reiškia, kad Jūsų vaizduotė yra tokia pat didelė, kaip ir Jūsų potencialas pasiekti užsibrėžtą tikslą.


TIKĖK

Šioje stadijoje svarbu tikėti, kad tai ko prašei ateis pas tave. Kartais šiame etape atsiranda abejonės ir neužtikrintumas, o tai gali visiškai pakeisti visą procesą. Todėl labai svarbu gyventi tikint. Atsikratykite visų neigiamų minčių ir baimių. Neigiamos emocijos netarnauja Jums, jos tik iliuzija, kuri Jus sulaiko nuo Jūsų norų ir svajonių išsipildymo.
Tikėjimo procesas, tai etapas, kuriuo galite mėgautis. Šiame procese labai svarbu išlaikyti tikėjimą, tačiau nepersistenkite. Nereikia visą savo laiką galvoti apie tikėjimą ar svajones. Leiskite sau gyventi šiuo momentu ir tiesiog būti laimingu. Būkite kartu su artimaisiais ir draugais. Atpažinkite naujas galimybes, kurios Jums gali būti, kaip dovana, kuri padės judėti į priekį.


GAUK

Tai labiausiai laukiamas etapas. Kai gavote, tai ko norėjote, pasveikinkite save! Ir toliau gyvenkite teigiamomis emocijomis ir mintimis. Prisiminkite, kad šis procesas jau “sukasi” ir jis nesustos niekada. Tad nebijokite norėti, svajoti ir siekti savo tikslų.

 

Jei norite daugiau sužinoti, kaip pritraukti sėkmę apsilankykite sėkmės mokytojo, lektoriaus Algirdo Karaliaus video seminare “Traukos dėsnis: mitai ir tikrovė”